Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
Išbandyti

Serijoje – lygu: „Barcelona“ su R.Jokubaičiu patiesė „Olympiakos“

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ Eurolygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse nesubyrėjo – katalonai namuose 77:69 (27:14, 16:23, 17:20, 17:12) palaužė Pirėjo „Olympiakos“.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pirmas rungtynes „Olympiakos“ Barselonoje laimėjo, tad serijos iki trijų pergalių rezultatas dabar – 1-1.

Rokas Jokubaitis sulaukė Rogerio Grimau pasitikėjimo – lietuvis ant parketo praleido 19 minučių. Įžaidėjas pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė.

Roko kraityje – 7 naudingumo balai.

Į pergalę „Barcelona“ ekipą vedė Jabari Parkeris, surinkęs 24 taškus (4/7 trit.)

„Olympiakos“ gretose toliau kankinasi Ignas Brazdeikis – lietuvis nepakilo nuo suolo šiame susitikime.

Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė Alecas Petersas.

Katalonijos klubas į priekį veržėsi dar pirmajame kėlinyje ir beveik visą rungtynių laiką pirmavo, o štai ketvirtojo kėlinio viduryje skirtumas pasiekė jau ir dviženklę ribą. Atsitiesti „Oly“ taip ir nesugebėjo.

Serija dabar kelsis į Pirėjų, kur trečiosios serijos rungtynės vyks antradienį (balandžio 30-ąją).

„Barcelona“: J.Parkeris 24, W.Hernangomezas 11, J.Vesely 10.

„Olympiakos“: A.Petersas 20, N.Williamsas-Gossas ir S.McKissicas po 10.